Güvenli Alışveriş İpuçları

  • Tanımadığınız kişilere TC kimlik numarası ve cep telefonu numaraları kullanılarak yapılabilen para transferlerini gerçekleştirmeyiniz.
  • Tanımadığınız kişilere kesinlikle para göndermeyiniz.
  • Aldığınız ürünün size teslim edilmesini garanti altına almak ve yaptığınız ödemenin güvenliği için alışverişlerinizde S - Param Güvende sistemini kullanmaya özen gösterin.
  • GET Güvende sisteminde ödeme sadece kart ile gerçekleştirilir, havale / EFT ile ödeme yapılmaz. Kart ile gerçekleşen ödemeniz sahibinden.com çözüm ortağı olan ödeme kuruluşu hesabında tutulur. Satıcı size ürünü kargo ile gönderir. Ürün elinize ulaştığında kontrol etmek ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmak için bireysel satıcıdan aldıysanız 2 gün, mağaza sahibinden aldıysanız 14 gün zamanınız olur. Ürüne onay vermenizi takiben ödemeniz satıcıya aktarılır.
  • Üründe sorun olması halinde ürünü satıcıya ücretsiz kargo ile aynen geri gönderebilir, ürün tutarını geri alabilirsiniz. Aynı şekilde, satıcı ürünü belirtilen süre boyunca göndermese bile ödemeniz sahibinden.com çözüm ortağı olan ödeme kuruluşu hesabında güvence altında olacak ve işlem süresi sonunda da tekrar eksiksiz olarak tarafınıza iade edilecektir.
  • GET Güvende sistemi dışında verilmiş ilan sahiplerinden ilanlarını GET Güvende sistemi ile vermelerini talep edin. Alışverişiniz GET Güvende sistemi dışında gerçekleştirilmek isteniyorsa ürünü teslim almadan ve almak istediğiniz ürün olduğundan emin olmadan ödeme yapmayın. dibinde.com’da tam anlamı ile güvenliğinizi sağlayan tek sistem GET Güvende'dir.
  • Herhangi bir ön ödeme veya kapora ödemesi yapmanız sonucunda mal/ürün teslim alamamanız halinde dibinde.com’un hiçbir hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.